0 (553) 573 77 00

 

pektas.mkn@gmail.com

   

 

 
 

 

Elektrik Sistemleri ve Mekanik Proje Danışmanlığında Profesiyonel Kuruluşumuz...

 

Ana Sayfa
Kurumsal
Biz Kimiz ?
Hizmetler
Elektrik / Mekanik
Referanslar
Pektaş Elektrik
iletisim
Bize Ulasin
Galeri
Foto / Video

 

Biz Kimiz ?

 

EndPoint Ölçüm Sistemleri, Mühendislik ve Danışmanlık Firmamız , 2013 yılında dünyada Ölçüm ve Üründen Tasarlama ( Tersine Mühendislik) hizmetleri alanında bir numara olan Romer, Leica Ve Faro cihazları ile kaliteli hizmet vermeye kendini adamış olan bir kuruluştur. Bünyemize kattığımız teknoloji ile beraber yetişmiş uzman mühendis ve teknik ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

 

 

Hizmetlerimiz :

 

 

Lazer Tarama Yöntemi ile Üründen Tasarlama ( Tersine Mühendislik ) ve CAD / Ürün  karşılaştırma

 

 

Kontrol Probu ile yerinde ölçüm hizmeti kiralama

 

 

Lazer Tarama Yöntemi ile yerinde CAD / ürün karşılaştırma hizmeti

 

 

  • LAZER TRACKER ile yerinde ölçüm hizmeti

 

 

 

 

  Vizyonumuz
Kendimize, uluslararası kalite standartları çerçevesinde , verimlilik, bilgi birikim ve yüksek teknoloji kullanımı ile rekabet avantajı yaratırken, kurumsallaşmış ve finansal açıdan güçlü bir yapı ile kendimizi Türkiye pazarında hizmet sunmaya adadık.

 

Misyonumuz

 

Misyonumuz, hizmetlerimizi zamanında ve müşteri memnuniyetini saglayarak yapmak anlayışına dayanır. Değisimlere ayak uyduran, gelişen teknolojiyi takip eden, sektörel yeniliklere ayak uyduran, kalıcı olmayı ve sürekli büyümeyi hedefleyen şirketimiz, güvenilir faaliyet ve müşteri odaklı hizmet anlayışına sahiptir.
  Kalite Politikamız
Kalitenin varılması gereken bir hedeften ziyade, devamlı gelişme ve süreklilik göstermesi gereken bir süreç olduğu inancını taşıyoruz. Bu çerçevede çalışanlarımızın, çalışma süreçlerimizin ve de makine ve ekipmanlarımızın gelişimine sürekli yatırım yapmaya devam ediyoruz. Bu sürecin devamını sağlayan, tüm çevrece bilinen kalite yönetim sistemimizin kendisi de zamanın şartlarına ve teknolojisine uygun olarak sürekli geliştirilmektedir.

 

 

 

 


Yenidogan Mah.Çigdem Sok.

No:3/B Gaziosmanpasa / IST.

Tel / Fax : 0 (553) 573 77 00

 

pektas.mkn@gmail.com